Eventi in Evidenza

Cattolica, Riviera Adriatike e Romanjes

Cattolica, ne panoramen turistike te rivieres adriatike eshte lokaliteti ideal per te kaluar pushimet me femije dhe te moshuar. Kjo eshte e mundur nga fakti qe ketu, klima eshte e bute dhe nuk eshte kurre shume vap,njerzit jane te sjellshem dhe ka me qindra hotele te pajisura, ekonomike, per te gjithe xhepat dhe nevojat tuaja. Ne Cattolica ka me shume se 300 hotele te kategorive te ndryshme qe ju presin per tju perkedhelur ashtu siç vetem nga keto ane dine te bejne per te bere te mundur qe te ndiheni me te vertet si ne shtepin tuaj. Ju ngelet vetem zgjedhja per sistemimin qe me shume ju perket: hotele me 4 yje, hotele me 3 yje, hotele me 3 yje superior, hotele me 2 yje ose residence, hotele Cattolica, pensione, b&b, apertamente, te gjitha struktura cilesore qe bejne qe qyteza jone te jete nje nga me te permendurat ne Rivieren Romanjole. www.cattolica.info website me i ri i menduar posaçerisht per pushimet, fale nje seksioni shume te perhapur te dedikuar turizmit, eshte ne gjendje t’ju japi detajet e hoteleve dhe rezidencave me te mira te vendit, te ofertave last minute, te restoranteve, te  stabilimenteve detare, te manifestimeve lokale, te eskursioneve te mundeshme ne qytetin tone marramendes me lidhje me sherbimin e parashikimit te kohes. Ne dispozicionin tuaj do te gjeni dhe nje video guide qe do te mundesoje programimin e kohes tuaj te lire, eskursionet tuaja, vizitat tuaja ne parqe akuariumesh dhe argetimesh. Te konsultosh www.cattolica.info do te thote te nisesh i informuar per te vleresuar me se miri qytetin, banoret e tij, sherbimet dhe rrethanat e tij. Cattolica Info: Informacione turistike ne dispozicionin tuaj!

Potrebbe Interessarti Anche...

Vacanze in Toscana con bambini: itinerari tra mare e borghi

Se fai parte di chi sta pensando di organizzare le vacanze in Toscana con la …

Sahifa Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.